KIITOS ÄITI! 22 % alennusta supersankarille

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Hildegard Braukmann Kasvohoito Intensiivinen kosteusvoide

share
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna-laskuVisaPayPalApplePayMasterCard
Toimitus alkaen 6,95€ (noutopiste) <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Intensiivinen kosteusvoide,
Sarja
Kasvohoito
Alalinja
Miesten hoitotuotteet
ominaisuus
elävöittävä, hoitava, kosteuttava, raikastava, silottava, vahvistava
Käyttökohde
kasvot
Käyttö
Miesten ravitsevat voiteet ja geelit räätälöidään ihosi tarpeiden mukaan. Ne kosteuttavat ja ravitsevat, niillä on anti-ageing-vaikutus ja paljon muuta. Kevyitä voiteita käytetään päivittäin eli aamulla ja illalla, kun taas runsaita voiteita käytetään yleensä vain illalla. Mutta aina pieninä määrinä puhdistetulle, kuivalle iholle.

Geeliä levitetään puhdistetuille kasvoille aamuin ja illoin. Jos sitä ei ole nimenomaisesti tarkoitettu silmille, tätä aluetta on vältettävä.

Voiteet ja nestemäiset voiteet on ravistettava hyvin ennen käyttöä ja sitten työstettävä varovasti puhtaalle, kuivalle iholle joka päivä.

Täyteaineet ovat nestemäisiä, ja ne levitetään tippa kerrallaan kasvoille ja hierotaan sisään joko sormenpäillä tai suljetulla applikaattorilla.
Ainesosat
AQUA (WATER), ALOE BARBADENSIS (ALOE) LEAF EXTRACT, GLYCERYL STEARATE SE, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, DICAPRYLYL ETHER, SQUALANE, GLYCERYL STEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, ARACHIS HYPOGAEA (PEANUT) OIL, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, ARGININE, PARFUM (FRAGRANCE), ACACIA SENEGAL GUM, DIPROPYLENE GLYCOL, ALLANTOIN, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, ISOPROPYL MYRISTATE, GLYCERYL CAPRYLATE, TOCOPHEROL, SODIUM PHYTATE, JUGLANS REGIA (WALNUT) SHELL EXTRACT, LINALOOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LIMONENE, CITRONELLOL, COUMARIN, BETA-CAROTENE, CITRAL
Valmistaja
Hildegard Braukmann Kosmetik GmbH & Co. KG
Ehlbeek 16, DE-30938 Burgwedel
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi