Vain parasta – säästä 22 %* äitienpäivän kunniaksi

Menu

Parfumdreams
5 (2)

Furla Magnifica Eau de Parfum Spray

share
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna-laskuVisaPayPalApplePayMasterCard
Toimitus alkaen 6,95€ (noutopiste) <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
5,0
5
Asiakasarvostelut

Ramona G.

08.12.2021

Se on ollut yksi ehdottomista suosikeistani siitä lähtien, kun löysin tämän tuoksun! Kukkamainen, hieman makea, mutta ei lainkaan raskas, se on mukavan raikas. Minulta on usein kysytty siitä, koska tuoksu on todennäköisesti koettu hyvin positiivisesti. Ostan sitä ehdottomasti uudelleen!

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Naisille

Daniela Kurz

10.09.2021

Erittäin elegantti naisellinen tuoksu. Laatu on hämmästyttävä. Vielä seuraavana aamunakin voin haistaa sen vaatteissani ilman, että se on liian voimakas. Voin vain suositella tuoksua. Sopii loistavasti etenkin keväällä ja syksyllä.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
Päätuoksu
laventeli, mandariini, persikka
Sydäntuoksu
gardenia, kielo, ruusu
Pohjatuoksu
meripihka, orkidea, santelipuu
tuotenimike
Eau de Parfum Spray,
Sarja
Magnifica
Alalinja
Naisten tuoksut
tuoksusuuntaus
kukkais-
Tuotetyyppi
pumppupullo
Käyttökohde
vartalo
Käyttö
Hajuvesi, Extrait, Intense ja Eau de Toilette suihkutetaan ranteisiin ja kyynärpäiden sisäpuolelle, polvien takaosaan, kaulalle ja dekolteelle noin 30 cm:n etäisyydeltä joko suihkeena tai sumuttimella.

Laita suihke sormeen tai pumpulipuikolle ja tupsuta sitä korvalehtiin, ohimoille, ranteisiin, polvikulmiin, dekolteelle, nilkkoihin ja kyynärpäiden sisäpuolelle.

Levitä öljypisaroita korvien taakse, ranteisiin, hiusten päihin tai vaatteisiin.

Parfum Roll-on levitetään ranteisiin, kaulalle, dekolteelle, polvien takaosaan ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Ainesosat
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, CI 60730 (Ext. D&C Violet 2).
Valmistaja
Mavive S.p.A.
Via Altinia 298/B, IT-30173 Venezia
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi