- Etusi premium-asiakkaana
10 % alennus tuotteista
Ilmainen toimitus yli 50,00 € tilauksille
- Ohjeet & Yhteystiedot
Bumble and bumble Conditioner Ultra Rich Conditioner
Suosituksemme sinulle
Filter
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.
Tuotetiedot
tuotenimike
Ultra Rich Conditioner,
Sarja
Conditioner
Alalinja
Shampoo & Conditioner
ominaisuus
kosteuttava, pörröisyyttä vähentävä, silottava, suojaava
Iho
voide
Tuotenimike
ei käytetty eläinkokeita, ftalaatiton, parabeeniton
Tuotetyyppi
tuubi
Käyttökohde
hiukset
Vaikutus
tasoittava
Hiustyyppi
kaikille hiustyypeille
Bumble and bumble -yhtiön Ultra Rich Conditioner -hoitoaine tarjoaa erittäin kuivillekin hiuksille täydellisen kosteuslisäyksen. Sen koostumuksessa yhdistyvät biomimeettinen hyaluronihappo ja Kalahari-melonin siemenöljy sekä eksklusiivinen 6 öljyn sekoitus. Se kosteuttaa hiuksia syvästi ja palauttaa niiden kimmoisuuden. Se hemmottelee hiuksia tyvestä latvaan runsaalla hoidolla. Se irrottaa hiukset ja suojaa niitä pörröisyydeltä ja korkealta kosteudelta. Levityksen jälkeen hiusrakenne tasoittuu ja hiukset kiiltävät silkkisen kiiltävinä.
Hydratoiva hoitoaine kimmoisille hiuksille, joilla on unelmahohtoinen kiilto
Bumble and bumblen Ultra Rich Conditioner -hoitoaine tarjoaa intensiivistä hoitoa erittäin kuiville hiuksille ja tulvii niihin pitkäkestoista kosteutta. Se tarjoaa optimaalisen suojan pörröisyyttä ja kosteutta vastaan. Se irrottaa hiukset ja saa ne kiiltämään. Sen koostumus on väritön ja sopii kaikille hiustyypeille, jotka kärsivät kuivuudesta. Levitä hoitoaine hiuksiin shampoopesun jälkeen latvoista päänahkaan, anna vaikuttaa 2 minuuttia ja huuhtele uudelleen. Koe elinvoimaiset, silkkisen pehmeät ja kiiltävät hiukset!Käyttö
Kun olet puhdistanut hiuksesi kampaamon Invisible Oil Ultra Rich Shampoolla, työstä hoitoaine käsien välissä ja levitä hiusten päistä päänahkaan, jossa hiukset tarvitsevat eniten kosteutta. Hienommille hiuksille, levitä säästeliäästi juurille. Anna vaikuttaa kaksi minuuttia ja huuhtele pois.
Ainesosat
Water\Aqua\Eau, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Distearyldimonium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Methosulfate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Gardenia Tahitensis (Tiare) Flower Extract, Hyaluronic Acid, Phospholipids, Arginine, Dicetyldimonium Chloride, Lactic Acid, Cetyl Esters, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyl Guar, Isopropyl Alcohol, Polymethylsilsesquioxane, Tocopherol, Fragrance (Parfum), Linalool, Hexyl Cinnamal, BHT, Disodium EDTA, Potassium Sorbate
.
.
Valmistaja
WHITMAN LBS NV
Nijverheidsstraat 15 , BE-B-2260 Oevel (Westerlo)