Cozy Vibes: 22 % alennusta valikoiduista tuotteista

Menu

0 (0)

Lavera Sun Sensitiv Itseruskettava voide

Jaa tuote
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna – Maksa 30 päivän kuluttua (lasku) LogoVisa LogoApplePay LogoPayPal LogoMasterCard Logo
  • Osto Tilille
  • Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
(0)
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Itseruskettava voide
Sarja
Sun Sensitiv
Alalinja
Auringonhoito
ominaisuus
kosteuttava, ruskettava
Tuotenimike
ei sisällä mikromuoveja, parabeeniton, parafiiniton, silikoniton
Käyttökohde
käsivarret, vartalo

Laveran Sun Sensitive Self-Tanning Lotion antaa kauniin rusketuksen ilman ihosyövän tai auringonpolttaman riskiä. Koska: Vaikka UV-säteet ovat edelleen taakka iholle, vaikka aurinkoa käytettäisiinkin, Lavera Sun Sensitive Self-Tanning Lotion on enemmänkin siunaus. Samalla se on erittäin helppo levittää, mikä takaa tasaisen rusketustuloksen myös vaikeapääsyisillä alueilla. Rusketusvoidetta kannattaa levittää vain säästeliäästi jalkoihin ja niveliin tahrojen välttämiseksi. Sanomattakin on selvää, että myös kädet tulee pestä huolellisesti levityksen jälkeen.

Kesärusketus vain kahdesta neljään tunnissa

Laveran Sun Sensitive Self-Tanning Lotion pysyy tietysti uskollisena valmistajan lupaukselle: ruskettavan auringonhoitovoiteen valmistuksessa käytetään vain valikoituja orgaanisia ainesosia. Luomumacadamia kosteuttaa ihoa, kun taas sheavoi ravitsee sitä intensiivisesti. Voide aktivoi ihon melaniinia varmistaakseen terveen ja tasaisen rusketuksen ilman auringon säteitä. Koska makadamia- ja sheavoi sekä ravitsevat että kosteuttavat, iho saa myös kauniin hehkun. Rusketusvaikutus on voimakkaimmillaan noin neljän tunnin kuluttua, minkä jälkeen se häviää ajan myötä. Tarvittaessa voit yksinkertaisesti levittää voidetta uudelleen yhden tai kahden viikon kuluttua.

Käyttö
Levitä tasaisesti puhdistetulle iholle. Levitä maltillisesti niveliin ja jalkoihin värjäytymisen välttämiseksi. Vältä kosketusta silmiin. Pese kädet huolellisesti levityksen jälkeen. Kestävän rusketuksen saavuttamiseksi on parasta käyttää kerran tai kaksi kertaa viikossa. Ja muista aina: itseruskettava ei suojaa auringolta!
Ainesosat
"Water (Aqua), Alcohol* denat., Glycine Soja (Soybean) Oil*,
Dihydroxyacetone, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate
Citrate, Decyl Cocoate, Isoamyl Laurate, Erythrulose, Myristyl Myristate,
Cetearyl Alcohol, Macadamia Integrifolia Seed Oil*, Butyrospermum Parkii
(Shea) Butter*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Mangifera Indica
(Mango) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Daucus Carota
Sativa (Carrot) Root Extract*, Tocopherol, Xanthan Gum, Levulinic Acid,
Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Lecithin,
Ascorbyl Palmitate, Fragrance (Parfum)**, Limonene**, Linalool**,
Citronellol**, Coumarin**, Citral**, Benzyl Benzoate**

* ingredients from certified organic agriculture
** from natural essential oils"
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
Ei voi muuttaa rahaksi. Ei yhdistettävissä muihin tarjouksiin. Voimassa 22.09.2025 asti, ei koske alennustuotteita, lahjakortteja, tuotemerkkejä Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro ja tuotteita, joissa on merkintä Luksus & Drogerie. Ei vähimmäisostorajaa. Julkaiseminen kielletty. Parfümerie Akzente GmbH, alv-tunnus DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi