- Etusi PREMIUM-asiakkaana
10 % alennus tuotteista
Ilmainen toimitus yli 50,00 € tilauksille
- Ohjeet & Yhteystiedot
LA RIVE Men's CollectionBlack Greek Lahjasetti
Suosituksemme sinulle
Filter
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.
Tuotetiedot

Päätuoksu
ananas, bergamotti, mustaviinimarjat, omena

Sydäntuoksu
jasmiini, koivu, patsuli, ruusu

Pohjatuoksu
meripihka , myski, valkohankajäkälä, vanilja
tuotenimike
Lahjasetti, Black Greek
Sarja
Men's Collection
Alalinja
Miesten tuoksut
tuoksusuuntaus
hedelmäinen , sitrus
Valmistajan LA RIVEn Black Greek -lahjasetti on osa miesten mallistoa, joka on suosittu sekä miesten että naisten keskuudessa, ja se sisältää eau de toilette -suihkeen ja harmonisoivan suihkugeelin - molemmat tuotteet ovat 100 ml:n kappaleita. Hajuvesi ihastuttaa hedelmäisellä tuoksullaan ja antaa miehille tyylikkään ja salaperäisen auran maskuliinisella aromaattisten sävyjen koostumuksellaan. LA RIVEn miesten malliston Black Greek -lahjasetti sopii siis ensisijaisesti kumppanille, mutta voi olla myös ihana lahja parhaalle ystävälle, veljelle tai läheiselle työkaverille.
Ylellinen parfyymi, jossa on pehmeä ja viettelevä tuoksu
Black Greek -lahjasarjan sydämessä on ruusun, jasmiinin, patsulin ja koivun tuoksuja. Pohjatuoksulle ovat ominaisia vaniljan, myskin, tammen sammaleen ja meripihkan vivahteet. Hedelmäisiä piirteitä on yhä enemmän tunnistettavissa päällimmäisissä tuoksuissa. Ananas, bergamotti, omena ja mustaherukka on hankittu LA RIVE Men's Collection -malliston hienoon parfyymiin. On monia syitä antaa tämä ihana ja monipuolinen miesten tuoksu lahjaksi - ja syitä tilata sarja jo tänään. Yksi niistä on rajoitettu saatavuus. Varmista, että saat setin!Käyttö
Tuoksu: Levitä yksi tai kaksi suihketta kaulalle, dekolteelle tai ranteisiin halutessasi. Suihku: levitä pieni määrä kostealle iholle, vaahdota ja huuhtele huolellisesti. Älä käytä kasvoille. Älä käytä ärtyneelle tai vahingoittuneelle iholle. Pidä poissa lasten ulottuvilta.
Ainesosat
Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Citronellol, Geraniol, Farnesol, Citral, Limonene, Linalool.
Varoitukset
Huomio
Syttyvä neste ja höyry.