Glow for it: -20 %* kauneuspäivityksestä

Menu

Parfumdreams
5 (6)

KENZO DIE ERSTEN PARFUMSLe Monde est Beau Eau de Toilette Spray

share
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna-laskuVisaApplePayPayPalMasterCard
  • Osto Tilille
  • Toimitusaika 2-3 päivää
5,0
5
Asiakasarvostelut

Ava

03.08.2022

Maailma on kaunis... se on tuoksun nimi, ja se tekee siitä hieman iloisemman hedelmäisen kukkaisen auransa avulla, joka tuoksuu cassisilta, magnolialta ja mandariinilta. Pullo on rakkaudellisesti muotoiltu, tuoksun kesto on edt-tuoksuksi hieno ja sisältö kesäinen.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Naisille

Anita B.

17.06.2022

Rakastan Kenzon tuoksuja, tämä on hedelmäisen raikas ja suositeltava kesäksi. A.B.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Naisille

Michaela Uplegger

16.06.2022

Olen tuntenut tuoksun jo pitkään ja olen iloinen, että se on edelleen saatavilla verkossa. Kiitos

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

M. S.

01.07.2020

Aina ihanan kukkainen kesätuoksu.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Eau de Toilette Spray, Le Monde est Beau
Sarja
DIE ERSTEN PARFUMS
Alalinja
Naisten tuoksut
Tuotenimike
asetoniton, ei sisällä ammoniakkia, ei sisällä jäämiä pähkinöistä, ei sisällä komedogeenisia aineita, ei sisällä mikromuoveja, ei sisällä öljymäisiä raaka-aineita, ei sisällä palmuöljyä, ftalaatiton, gluteeniton, laktoositon, parabeeniton, parafiiniton, silikoniton, sopii herkälle iholle, sulfaatiton, vegaaninen
Virkistävä, hedelmäinen kukkainen vivahde. Koostumus koostuu kassifloresta, magnoliasta, silkkipuun kukasta ja kirsikankukasta.
Käyttö
Hajuvesi, Extrait, Intense ja Eau de Toilette suihkutetaan ranteisiin ja kyynärpäiden sisäpuolelle, polvien takaosaan, kaulalle ja dekolteelle noin 30 cm:n etäisyydeltä joko suihkeena tai sumuttimella.

Laita suihke sormeen tai pumpulipuikolle ja tupsuta sitä korvalehtiin, ohimoille, ranteisiin, polvikulmiin, dekolteelle, nilkkoihin ja kyynärpäiden sisäpuolelle.

Levitä öljypisaroita korvien taakse, ranteisiin, hiusten päihin tai vaatteisiin.

Parfum Roll-on levitetään ranteisiin, kaulalle, dekolteelle, polvien takaosaan ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Ainesosat
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, HYDROGENATED FARNESENE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, KAOLIN, PANTHENOL, QUATERNIUM-87, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL.
Valmistaja
LVMH
7 Av. Montaigne, FR-60000 Beauvais
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi