Ihania tuoksuja: saa 22 %* Parfumuary-alennusta

Menu

Parfumdreams
5 (8)

JOOP! Homme Shower Gel

share
Saatavissa heti
Tuotenro
PayPalMasterCardKlarna-laskuVisaApplePay
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
5,0
5
Asiakasarvostelut

Frau vom Mann

15.10.2020

Voit laskea yhden käden sormilla niiden miesten tuoksujen määrän, jotka ovat hyviä ja joita on saatavilla suihkugeelinä. Joop Homme on yksi niistä. Tuoksu myös kestää pitkään, sen voi haistaa vielä tunteja suihkun jälkeen.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Mar Dor

12.09.2018

Sopiva suihkugeeli, jossa on tuttu JOOP-tuoksu. Pitkäkestoinen ja taloudellinen käyttää.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Angelika Fucken

12.03.2018

Tekisin sen mielelläni uudelleen, syntymäpäiväsankari pitää siitä, mutta valitettavasti laatikossa ei ollut ilmaisia näytteitä, mikä on sääli.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Harri Greiffer

17.01.2018

Olen omistanut tämän tuotteen noin 5 vuotta. Olen erittäin tyytyväinen siihen. On sertifioitu nykyisten naisten kanssa käyttäytymisversioissa.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
Päätuoksu
appelsiininkukka, jasmiini, kaneli
Sydäntuoksu
appelsiininkukka, jasmiini, kaneli
tuotenimike
Shower Gel,
Sarja
Homme
Alalinja
Miesten tuoksut
ominaisuus
puhdistava
tuoksusuuntaus
itämainen, puinen
Iho
vaahtoutuva geeli
Tuotetyyppi
tuubi
Käyttökohde
vartalo
Sitoutuminen maskuliiniseen aistillisuuteen - suihkugeeli, jossa on erottamaton JOOP! Homme -tuoksu, jättää ihollesi häivähdyksen provosoivaa viettelyä.
Ainesosat
AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM/FRAGRANCE, SODIUM CHLORIDE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRIC ACID, COUMARIN, DISODIUM EDTA, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LIMONENE, LINALOOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, BENZOIC ACID, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, D&C RED N°33 (CI 17200), FD&C BLUE N°1 (CI 42090).
Valmistaja
Coty
14 rue du Quatre Septembre, FR-75002 Paris

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 21% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

*Ei voi muuttaa rahaksi. Ei yhdistettävissä muihin tarjouksiin. Voimassa 20.01.2025 asti, ei koske alennustuotteita, lahjakortteja, tuotemerkkejä Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu ja tuotteita, joissa on merkintä Luxury. Ei vähimmäisostorajaa. Julkaiseminen kielletty. Parfümerie Akzente GmbH, alv-tunnus DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Maksutavat


Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn