Glow for it: -20 %* kauneuspäivityksestä

Menu

Parfumdreams
4,8 (15)

Chloé Chloé Deodorantti spray

share
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna-laskuVisaApplePayPayPalMasterCard
  • Osto Tilille
  • Toimitusaika 2-3 päivää
4,8
4,8
Asiakasarvostelut

Christiane Hirsch

19.07.2023

Miellyttävä tuoksu, kestää pitkään. Olen käyttänyt sitä jo vuosia ja olen tyytyväinen. Top 👍🏻

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Zuzana H.

11.07.2023

Olen tyytyväinen. Miellyttävä tuoksu, kevyt kesäksi.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.at

Naisille

Marion Sommer

14.06.2022

Paras deodorantti hajusta laatuun

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.at

.

11.06.2020

Deodorantti, jossa on miellyttävä tuoksu, mutta suihkutustoiminto on liian hellävarainen minun makuuni, ja hyvin kostea . Olisin halunnut jotain deodoranttimaisempaa.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Deodorantti spray,
Sarja
Chloé
Alalinja
Naisten tuoksut
iho
kaikki ihotyypit
ominaisuus
suojaava
tuoksusuuntaus
kukkais-
Iho
nestemäinen
Tuotenimike
asetoniton, ei sisällä ammoniakkia, ei sisällä jäämiä pähkinöistä, ei sisällä mikromuoveja, ei sisällä öljymäisiä raaka-aineita, ei sisällä pigmentti- ja väriaineita, ftalaatiton, gluteeniton, laktoositon, parabeeniton, parafiiniton, säilöntäaineeton, silikoniton, sopii herkälle iholle, sulfaatiton
Tuotetyyppi
spray
Käyttökohde
vartalo
Chloé the new fragrance of elegance and femininity - Tyylikkään tuoksun hajustettu deodoranttisuihke tarjoaa pitkäkestoisen suojan, jossa on hento häivähdys Chloén tuoksua. Sumuttimen avulla deodorantti levittyy erityisen hienosti ja tasaisesti. Saat miellyttävän kuivan raikkaan tunteen.
Käyttö
Ihannetapauksessa deodorantti levitetään aamulla tai illalla juuri puhdistetulle ja kuivalle iholle. Annostelu on hyvin yksinkertaista suihkeella. Kaksi tai kolme suihkausta noin 10-15 cm:n etäisyydeltä riittää. Ei ole välttämätöntä peittää itseään suihkepilveen. Odota suihkauksen jälkeen hetki, kunnes deodorantti on imeytynyt ihoon, ja pukeudu sitten. Kun käytät roll-on- tai stick-deodoranttia, kuljeta palloa pitkin kainaloita. Odota, kunnes deodorantti on imeytynyt ihoon, ja pukeudu sitten. Voit myös käyttää eri deodorantteja välillä.
Ainesosat
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, DIETHYLHEXYL SEBACATE, TRIETHYL CITRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, TOCOPHEROL.
Valmistaja
Coty
14 rue du Quatre Septembre, FR-75002 Paris
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi