Vain parasta – säästä 22 %* äitienpäivän kunniaksi

Menu

Parfumdreams
4,5 (2)

Marc Jacobs Decadence Eau So Decadent Eau de Toilette Spray

share
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna-laskuVisaPayPalApplePayMasterCard
Toimitus alkaen 6,95€ (noutopiste) <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää

Suosituksemme sinulle

4,5
4,5
Asiakasarvostelut

B. K.

09.12.2018

Tuoksu on mielestäni erittäin miellyttävä - hieman kirpeä ja raikas. Olen jo ostanut hajuveden itselleni ja toivon nyt, että lapsenlapseni pitää siitä yhtä paljon kuin minä.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Marion Spinner

31.03.2018

Pidän tuoksusta, joka on mielestäni kevyt ja huomaamaton. Se sopii aina jotenkin, olipa kyseessä sitten päivä tai ilta. Valitettavasti se ei kestä ihollani kovin pitkään, minkä vuoksi annoin sille vain 3 tähteä, mutta koska tuoksu ansaitsee 5, annan sille 4 tähteä.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Eau de Toilette Spray, Eau So Decadent
Sarja
Decadence
Alalinja
Naisten tuoksut
Käyttö
Hajuvesi, Extrait, Intense ja Eau de Toilette suihkutetaan ranteisiin ja kyynärpäiden sisäpuolelle, polvien takaosaan, kaulalle ja dekolteelle noin 30 cm:n etäisyydeltä joko suihkeena tai sumuttimella.

Laita suihke sormeen tai pumpulipuikolle ja tupsuta sitä korvalehtiin, ohimoille, ranteisiin, polvikulmiin, dekolteelle, nilkkoihin ja kyynärpäiden sisäpuolelle.

Levitä öljypisaroita korvien taakse, ranteisiin, hiusten päihin tai vaatteisiin.

Parfum Roll-on levitetään ranteisiin, kaulalle, dekolteelle, polvien takaosaan ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Ainesosat
ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, BENZOPHENONE-3, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BENZYL SALICYLATE, PROPYLENE GLYCOL, LINALOOL, BHT, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, CITRONELLOL, CITRIC ACID, GERANIOL, ACRYLATES/OCTYLACRYLAMIDE COPOLYMER, HYDROLYZED JOJOBA ESTERS, D&C GREEN NO. 5 (CI 61570), EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), FD&C YELLOW NO. 6 (CI 15985), FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140).
Die verbindliche Angabe der Inhaltsstoffe entnehmen Sie bitte der Verpackung des gelieferten Produktes.
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi