Tilaa uutiskirje ja säästä 22 %**

Menu

5 (13)

Hugo Boss BOSS The Scent Deodorantti Stick

Jaa tuote
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna – Maksa 30 päivän kuluttua (lasku) LogoVisa LogoApplePay LogoPayPal LogoMasterCard Logo
  • Osto Tilille
  • Toimitusaika 2-3 päivää
5,0
(13)
Asiakasarvostelut

Diana Moyé

Arvio 5/5 Tähteä

28.05.2023

Mieheni on vannonut tämän deodoranttipuikkosarjan nimeen jo vuosia. Erittäin edullinen ja siksi ei kallis. Rakastan tätä deodoranttia myös siksi, että ne ovat hajustettuja.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Kenneth Neill

Arvio 5/5 Tähteä

28.04.2023

Hyvä tuote oikeaan hintaan.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.co.uk

Heinz Lohwasser

Arvio 5/5 Tähteä

08.02.2023

Supernopea toimitus? Tuote odotusten mukainen Top!!! Erittäin tyylikäs tuoksu!

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Stefan Meißner

Arvio 5/5 Tähteä

24.10.2021

THE SCENT on loistava sarja, olen käyttänyt tikkua jo pitkään ja olen aina tyytyväinen.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

Kristin P.

Arvio 5/5 Tähteä

08.10.2021

Tuoksuu hyvältä, tuntuu raikkaalta ja kestää pitkään. Nopea toimitus. Kaikki alkuun Voin vain suositella sitä.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Deodorantti Stick
Sarja
BOSS The Scent
Alalinja
Boss -tuoksut miehille
iho
kaikki ihotyypit
ominaisuus
suojaava
tuoksusuuntaus
aromaattinen, raikas
Iho
kompakti
Tuotetyyppi
kynä
Käyttökohde
vartalo
HUGO BOSS THE SCENT deodorantti estää epämiellyttävien hajujen muodostumisen. Sillä on virkistävä vaikutus ja aistillisen hurmaavassa tuoksussa yhdistyvät inkivääri, maninka-hedelmä sekä laventeli ja nahka. Deodorantti on upea lisä päivittäiseen vartalonhoitoon. Se antaa sinulle päivän aloitukseen raikkaan ja virkeän olon.
Käyttö
Liitä deodorantti yksinkertaisesti osaksi aamu- tai iltatai ihonhoitorutiinia. Kun olet puhdistanut ihosi, kuivaa kainalot huolellisesti. Levitä suihketta noin 10-15 cm:n etäisyydeltä. Sinun ei tarvitse sumuttaa itseäsi kokonaan, jotta deodorantti toimii. Kaksi tai kolme lyhyttä suihkausta riittää. Käytä tikkua tai roll-onia suoraan iholle. Roll-on-voidetta kannattaa ravistaa lyhyesti etukäteen. Kun olet levittänyt deodoranttia, odota minuutti tai kaksi ennen pukeutumista. Deodorantti sopii erinomaisesti myös välikäyttöön, ja se mahtuu jokaiseen käsilaukkuun.
Ainesosat
ALCOHOL DENAT. . PROPYLENE GLYCOL . BUTYLENE GLYCOL . AQUA (WATER) . STEARIC ACID . PALMITIC ACID . PARFUM (FRAGRANCE) . SODIUM HYDROXIDE . ETHYLHEXYLGLYCERIN . TOCOPHEROL . LINALOOL . LIMONENE . HYDROXYCITRONELLAL . COUMARIN . CITRONELLOL . BENZYL ALCOHOL . CITRAL . GERANIOL .
Valmistaja
Coty
14 rue du Quatre Septembre, FR-75002 Paris
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
Ei voi muuttaa rahaksi. Ei yhdistettävissä muihin tarjouksiin. Voimassa 09.09.2025 asti, ei koske alennustuotteita, lahjakortteja, tuotemerkkejä Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro ja tuotteita, joissa on merkintä Luksus & Drogerie. Ei vähimmäisostorajaa. Julkaiseminen kielletty. Parfümerie Akzente GmbH, alv-tunnus DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi