Säästä nyt 20 %* kesäsuosikeista

Menu

0 (0)

Fanola Wonder Nourishing Extra Care Leave in Milk

Jaa tuote
Saatavissa heti
Tuotenro
oder direkt mit
Klarna – Maksa 30 päivän kuluttua (lasku) LogoVisa LogoApplePay LogoPayPal LogoMasterCard Logo
  • Osto Tilille
  • Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Nourishing Extra Care Leave in Milk
Sarja
Wonder
Alalinja
Hiustenhoito
Tuotenimike
vegaaninen
Wonder Nourishing Extra Care Leave in Milk Spray Fanola :n kuiville ja kiharille hiuksille tarkoitettu Wonder Nourishing Extra Care Leave in Milk Spray on laadukas, salonkiluokan tuote, joka on valmistettu 100 % vegaanisista ainesosista. Se kosteuttaa ja ravitsee hiuksia sekä varmistaa tehokkaan rakenneuudistuksen. Olivatpa hiuksesi kiharat, kiharat tai värikäsitellyt, tämä hoitava maito on ihanteellinen ratkaisu. Tätä jätettävää tuotetta voidaan käyttää kosteisiin hiuksiin intensiivisen hoitavan vaikutuksen saavuttamiseksi. Sitä voidaan levittää myös kuiviin hiuksiin antamaan niille lisää kiiltoa ja notkeutta. Erittäin hellävarainen koostumus mahdollistaa usein tapahtuvan käytön ja irrottaa hiukset välittömästi. Ne ovat kosteutetut ja näyttävät pehmeiltä ja kiiltäviltä ilman, että ne painavat.

Arvokas kaakaovoi lisää elinvoimaa

Arvokas kaakaovoi on tämän hoitavan maidon tärkein ainesosa. Se elvyttää lakin, tekee siitä kimmoisan ja suojaa sitä kosteudelta ja muilta kuivuuden aiheuttajilta. Tämä tuote on täysin julmuudesta vapaa ja vegaaniystävällinen. Koostumus on myös vapaa SLS/SLES:stä, parabeeneistä ja silikonista. Fanolan 195 ml:n Wonder Nourishing Extra Care Leave in Milk Spray sisältää ainutlaatuisen koostumuksen ihanaa hiuspäätä varten.
Käyttö
Käytä kosteisiin hiuksiin: Suihkuta kosteisiin kämmeniin ravitsevan vaikutuksen aikaansaamiseksi, kampaa ja jatka haluamallasi muotoilulla.

Käytä kuiviin hiuksiin: Suihkuta kosteisiin kämmeniin ja hiero sisään kiiltoa ja sileyttä lisäävän vaikutuksen aikaansaamiseksi.
Ainesosat
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium chloride, Amodimethicone, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Parfum (Fragrance), Sodium Gluconate, Propylene Glycol, Panthenol, Isopropyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, C11-15 Pareth-5, C11-15 Pareth-9, Citric Acid, Trideceth-10, Acetic Acid, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Theobroma Cacao Seed Butter (Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter)
Valmistaja
ONETECH
Via dei Fiori 10/C, IT-35018 San Martino di Lupari
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi