Glow for it: -20 %* kauneuspäivityksestä

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Pana Dora Sweden Kropp & Själ Eau de Parfum Spray

share
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna-laskuVisaApplePayPayPalMasterCard
  • Osto Tilille
  • Toimitusaika 2-3 päivää
5,0
5
Asiakasarvostelut

Alex G.

24.04.2023

Tuoksu keholle ja sielulle. Kuten kaikki Pana Doran tuoksut, Kropp Och Själ on erityisen monipuolinen hajuvesi, jota voivat käyttää sekä miehet että naiset. Hedelmäisen-raikkaan makeuden ja puumaisen-kermaisen mausteisuuden tasapainoinen harmonia tekee tästä EdP:stä ihanan monitoimituoksun, joka ei ehkä halua olla huomion keskipisteenä, mutta herättää silti riittävästi huomiota. Pitkäkestoisuus ja tuoksun tuoksu ovat ihastuttavat. Itse asiassa tuoksun sanotaan myös muistuttavan jonkin verran BR540:tä. Makukysymys, mutta minusta se on paljon jännittävämpi. Kannattaa testata.

Käännetään automaattisesti https://www.parfumdreams.de

*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
Päätuoksu
bergamotti, inkivääri, kardemumma, sahrami, veriappelsiini
Sydäntuoksu
ambra, appelsiininkukka, iiris, jasmiini, patsuli, väriherne
Pohjatuoksu
ambra, balsami, kukinnot, myski, setripuu, vanilja
tuotenimike
Eau de Parfum Spray,
Sarja
Kropp & Själ
Alalinja
Unisex-tuoksut
tuoksusuuntaus
gourmantti
Pana Dora Sweden Kropp & Själ Eau de Parfum Spray viettelee sinut runsaalla tuoksullaan, joka koostuu monista eri aromeista, jotka on taitavasti sekoitettu aistilliseksi, itämaiseksi luomukseksi.

Herukkaaseen patsuliin yhdistyvät makea suklaa ja stimuloivat mausteet

. Pana Dora Sweden Kropp & Själ on Ibrahim Al Zouabin luoma eau de parfum-suihke, joka on saatavilla vuodesta 2019 lähtien. Parfyymimestari sai inspiraationsa ruotsalaisesta ajatuksesta, jonka mukaan keho ja sielu voivat parantua pelkästään luonnosta löytyvien aarteiden avulla. Tässä tuoksussa yhdistettyjen luonnollisten aromien moninaisuus on myös tarkoitettu rentouttamaan kehoa ja mieltä. Kropp & Själ Eau de Parfum Spray perustuu lämpimään pohjaan, jossa yhdistyvät jännittävä myski, rauhoittavat puumaiset sävyt, karkea nahka, kermainen ladanhartsi ja vihreä palsamipihka sekä ihastuttava valkosuklaan tuoksu. Sydäntuoksu saa intohimoisen itämaisen vivahteen patsulista, jota pehmentävät iiris ja appelsiininkukka, jasmiini ja luuta. Päänuoksu tuo raikkautta ja piristystä koostumukseen veriappelsiinilla ja bergamotilla. Mausteinen inkivääri, kardemumma ja sahrami tuovat kuumaverisen korostuksen.
Käyttö
Hajuvesi, Extrait, Intense ja Eau de Toilette suihkutetaan ranteisiin ja kyynärpäiden sisäpuolelle, polvien takaosaan, kaulalle ja dekolteelle noin 30 cm:n etäisyydeltä joko suihkeena tai sumuttimella.

Laita suihke sormeen tai pumpulipuikolle ja tupsuta sitä korvalehtiin, ohimoille, ranteisiin, polvikulmiin, dekolteelle, nilkkoihin ja kyynärpäiden sisäpuolelle.

Levitä öljypisaroita korvien taakse, ranteisiin, hiusten päihin tai vaatteisiin.

Parfum Roll-on levitetään ranteisiin, kaulalle, dekolteelle, polvien takaosaan ja kyynärpäiden sisäpuolelle.
Ainesosat
Alcohol denat., Parfum, Aqua, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool
Valmistaja
Pana Dora Sweden AB
Smedjegatan 3, SE-36131 Emmaboda
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi