Löydä täydellinen lahja – saa nyt 22 %* alennusta
Säästä nyt!

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Annayake Facial Cleanser Cleansing Eponge Démaquiller

share
Saatavissa heti
Tuotenro
ApplePayVisaMasterCardPayPalKlarna-lasku
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Cleansing Eponge Démaquiller,
Sarja
Facial Cleanser
Alalinja
Ihonhoito
iho
kaikki ihotyypit
ominaisuus
antibakteerinen, puhdistava, suojaava
Tuotetyyppi
huivi
Käyttökohde
kasvot
Japanilaisen kauneudenhoitovalmistaja Annayaken tuotteet ovat kasvattaneet suosiotaan Saksan markkinoilla vuodesta 1996 lähtien. Kaukoidän kauneusmerkki tarjoaa kattavan valikoiman vartalon- ja kasvojenhoitotuotteita. Erilaiset tuoksut miehille ja naisille täydentävät valikoimaa. Ihonpuhdistusrituaalit ovat erittäin tärkeitä perinteisessä japanilaisessa kauneudenhoidossa. Annayake tarjoaa tehokkaita kasvojenpuhdistustuotteita, jotka valmistelevat ihon hellävaraisesti ja perusteellisesti kosteuttavan tai koristeellisen kosmetiikan levittämistä varten. kierrätettävä puhdistusliina Cleansing Eponge Démaquiller toimitetaan matkustusystävällisessä läpinäkyvässä muovipussissa, jossa on käytännöllinen vetoketju. Puhdistusliina tekee vaikutuksen puhdistavilla, suojaavilla ja antibakteerisilla ominaisuuksillaan. Se sopii kaikille ihotyypeille.

Cleansing Eponge Démaquiller - syvähuokosten puhdistus kotona ja matkalla

Meikin tai ripsivärin jäänteet, naamioiden tai voiteiden jäämät tai yksinkertaisesti pölyhiukkaset: Puhdistus synteettikuituisella kosmetiikkaliinalla poistaa hellävaraisesti ja luotettavasti kaikki ei-toivotut kerrostumat ja luo pohjan puhtaalle iholle. Innovatiivinen hoitotuote saa hyvät pisteet myös kestävyydestä: Käytön jälkeen se pestään vedellä ja ripustetaan kuivumaan seuraavaan kasvojenpuhdistukseen asti. Asiakkaiden mukaan valkoinen puhdistusliina kestää useita konepesuja 60 asteen lämpötilassa ilman huuhteluainetta.
Ainesosat
INGREDIENTS : POLYVINYL
Valmistaja
ANNAYAKE
49 avenue Montaigne, FR-75008 Paris

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 21% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

*Ei voi muuttaa rahaksi. Ei yhdistettävissä muihin tarjouksiin. Voimassa 14.02.2025 asti, ei koske alennustuotteita, lahjakortteja, tuotemerkkejä Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu ja tuotteita, joissa on merkintä Luxury. Ei vähimmäisostorajaa. Julkaiseminen kielletty. Parfümerie Akzente GmbH, alv-tunnus DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Maksutavat

Klarna-laskuVisaMasterCardPayPalApplePayAmazon PayKlarna

Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn