Vain parasta – säästä 22 %* äitienpäivän kunniaksi

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Alessandro Striplac Peel Or Soak - Vegan Colour of the Year

share
Saatavissa heti
Tuotenro
Klarna-laskuVisaPayPalApplePayMasterCard
Toimitus alkaen 6,95€ (noutopiste) <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Colour of the Year,
Sarja
Striplac Peel Or Soak - Vegan
Alalinja
Kynnet
Käyttö
Geelikynsilakka on yhtä helppo levittää kuin tavallinen kynsilakka, ja se kuivuu normaalissa päivänvalossa tai UV-lampussa valitusta tuotteesta riippuen. Optimaalisen iskunkestävyyden ja kestävyyden saavuttamiseksi suosittelemme, että kynsi käsitellään ensin aluslakalla. Levitä sitten haluamasi geelikynsilakka ja anna sen kuivua perusteellisesti päivänvalossa tai UV-lampun alla. Integroidun leveän siveltimen ansiosta voit helposti levittää kynsilakan sormen- ja varpaankynsiin. Aloita levitys aina kynnen keskeltä kynnenalusesta kärkeen. Täytä sitten sivut. Täydellisen ulkonäön saat, kun levität geelikynsilakan päälle ohuen kerroksen päällyslakkaa.
Ainesosat
ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, HEMA, ETHYL ACETATE, ALIPHATIC URETHANE ACRYLATE, BUTYL ACETATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, NITROCELLULOSE, POLYACRYLATE POLYMER, SILICA DIMETHYL SILYLATE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, TRIETHYLENE GLYCOL DIMETHACRYLATE, ACRYLATES COPOLYMER, CI 15850, PHOSPHORIC ACID POLYESTER, CI 77492, CI 77891, BIOTIN, CAFFEINE, AQUA (WATER), BHT, LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE PHTHALATE/PEI-45 CROSSPOLYMER/LAURYL POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, LAURIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SODIUM SULFATE, CI 74160, PHOSPHORIC ACID, PHENOXYETHANOL, MEK, CI 60725
Varoitukset
Vain ammattikäyttöön. Vältä ihokosketusta. Lue käyttöohjeet huolellisesti. Älä käytä loukkaantuneisiin tai tulehtuneisiin kynsiin. Jos se joutuu iholle, pese pois välittömästi runsaalla vedellä. Saattaa aiheuttaa allergisen reaktion. Jos ilmenee ihon punoitusta tai allergisia reaktioita, lopeta tuotteen käyttö välittömästi ja ota tarvittaessa yhteys lääkäriin. Säilytettävä lasten ulottumattomissa. Haitallista vesieliöille, pitkäaikaisia vaikutuksia.
Valmistaja
Douglas Cosmetics GmbH
Luise-Rainer-Str. 7-11 D, DE-40235 Düsseldorf
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Tilaa uutiskirje ja saat 22% lahjakortin**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi