Löydä täydellinen lahja – saa nyt 22 %* alennusta
Säästä nyt!

Menu

Parfumdreams
0 (0)

John Frieda Frizz Ease Miracle korjaus Repair & Renew Night-Mist

share
Saatavissa heti
Tuotenro
ApplePayVisaMasterCardPayPalKlarna-lasku
Suotuisat toimituskulut <span style="display:none;">0,00 €</span>
Taattu Alkuperäinen
Taattu Alkuperäinen
Osto Tilille
Osto Tilille
Toimitusaika 2-3 päivää
Toimitusaika 2-3 päivää
0,0
0
Asiakasarvostelut
*Sisältää kansainvälisten parfumdreams Shoppien arvosteluja. Arvostelujen aitoutta ei tarkisteta.

Tuotetiedot
tuotenimike
Repair & Renew Night-Mist, Miracle korjaus
Sarja
Frizz Ease
Alalinja
Hiustenhoito
ominaisuus
hoitava, kosteuttava
Tuotenimike
ei sisällä ammoniakkia, sulfaatiton
Tuotetyyppi
spray
Käyttökohde
hiukset
Hiustyyppi
normaalit hiukset, ohuet hiukset, rasittuneet hiukset, värjätyt hiukset
Käyttö
Ravista hyvin ennen käyttöä. Suihkuta kosteiden tai kuivien hiusten pituuksiin ja latvoihin osana ilta rentoutumista ja itsehoitoa. Käytä enemmän tai vähemmän hiusten pituuden ja paksuuden mukaan. Anna vaikuttaa yön yli. Ei tarvitse huuhdella aamulla. Sopii luonnollisille tai värikäsitellyille hiuksille.
Ainesosat
AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, BIS-PEG-10 DIMETHICONE/DIMER DILINOLEATE COPOLYMER, SODIUM LANETH-40 MALEATE/STYRENE SULFONATE COPOLYMER, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, PARFUM, METHYLPROPANEDIOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PHELLODENDRON AMURENSE BARK EXTRACT, HORDEUM DISTICHON EXTRACT, SANTALUM ALBUM EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, LINALOOL.

Palvelumme

Footer Image

Tilaa uutiskirje ja saat 21% lahjakortin**

  • Hae tervetuliaislahjakorttisi
  • Älä missaa enää alennuksia
  • Ole yksi ensimmäisistä
  • Voita upeita palkintoja

Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta tervetulonyhetskirjeestäsi. Tietoa siitä, miten käsittelemme tietojasi, löydät tietosuojakäytännöstämme. Tietosuojakäytäntö. Voit peruuttaa uutiskirjeen tilauksen milloin tahansa tilauksen peruutuslinkin kautta jokaisen uutiskirjeen lopussa.

** Tarkat alennusehdot löytyvät henkilökohtaisesta Tervetuloa– uutiskirjeestäsi

*Ei voi muuttaa rahaksi. Ei yhdistettävissä muihin tarjouksiin. Voimassa 14.02.2025 asti, ei koske alennustuotteita, lahjakortteja, tuotemerkkejä Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu ja tuotteita, joissa on merkintä Luxury. Ei vähimmäisostorajaa. Julkaiseminen kielletty. Parfümerie Akzente GmbH, alv-tunnus DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Maksutavat

Klarna-laskuVisaMasterCardPayPalApplePayAmazon PayKlarna

Palkittu ostokokemus

Shoppaile turvallisesti

Lähetyspalvelumme

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn